Partnerzy

Poniższa lista naszych stałych Partnerów nie wyczerpuje firm, z którymi współpracujemy w celu wyboru optymalnego rozwiązania dla naszych Klientów. Dzięki współpracy z wieloma Partnerami jesteśmy w stanie dobrać lub opracować najlepsze rozwiązanie dla naszych Klientów.

Współpracujemy m.in. z:

Firmatec
Firmatec zajmuje się tworzeniem programów dla małych i średnich przedsiębiorstw w oparciu o doświadczenia nabyte w pracy z dużymi klientami. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania do prowadzenia firm o różnych profilach działalności.
 Comarch Optima Program do zarządzania i księgowości dla małej i średniej firmy, biura rachunkowego oraz placówki medycznej.
Insert InsERT S.A. jest krajowym liderem wśród producentów oprogramowania komputerowego dla małych i średnich firm. Bogata funkcjonalność, intuicyjna obsługa i konkurencyjne ceny to niepodważalne atuty systemów Insertu w obszarze sprzedaży, księgowości i finansów, zarządzania personelem.
AVG Dobre oprogramowanie antywirusowe i ochrona komputera, który jest przecież narzędziem pracy. Pracuj bezpiecznie !

 

 

Współdzielenie Outlooka (kalendarz, kontakty, zadania, poczta) bez konieczności inwestowania w Microsoft Exchange. Aplikacja w angielskiej wersji językowej.
Office Calendar
SedCom Solutions specjalizuje się w technologii Server Based Computing w celu obniżenia kosztów związanych z tradycyjnymi systemami IT. W ofercie znajduje się m.in. oprogramowanie optymalizujące środowiska terminalowe (praca zdalna). Umożliwiają one bezpieczny, efektywny i łatwy dostęp do zasobów i usług informacyjnych poprzez sieci LAN, WAN, GSM, GPRS SedComLogo
Verax Systems Corp. to globalny software house oraz dostawca innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań IT dla sektorów telekomunikacyjnego, bankowości oraz dużych przedsiębiorstw, wśród których można wyróżnić m.in.: Monitoring i zarządzanie sieci, centrum danych i aplikacji; Zarządzanie informacją, zasobami oraz projektami; Nowoczesna bankowość elektroniczna i mobilna; Zarządzanie komercyjnymi hotspotami WiFi oraz WiMax VeraxLogo

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.